Menu Content/Inhalt
Strona główna arrow Informacje nieudostępniane w BIP
Informacje nieudostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej PDF Drukuj Email
02.02.2007.
Informacje nieudostępniane w Biuletynie znajdują się na stronie internetowej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze pod adresem www.wimbp.zgora.pl

Zamieszczono tam m.in.:
- informacje dotyczące patrona Biblioteki,
- historię Biblioteki,
- informacje dotyczące zbiorów,
- dane o poszczególnych działach i filiach bibliotecznych związanych z obsługą użytkowników (charakterystyka usług bibliotecznych, adresy, telefony, godziny udostępniania),
- wyciągi z regulaminów biblioteki i filii bibliotecznych (opisujące zasady korzystania z usług bibliotecznych i informacyjnych).

Pełne teksty regulaminów udostępnione są w widocznych miejscach w budynkach poszczególnych bibliotek.

Informacje nieudostępnione w Biuletynie Informacji Publicznej, a dotyczące funkcjonowania Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej i jej agend zamieszczone są również na tablicach informacyjnych w budynku głównym Biblioteki i w siedzibach poszczególnych filii.
Informacje publiczne, które nie zostały udostępnione w bieżącej publikacji Biuletynu Informacji Publicznej zgodnie z art. 8 ust. 4 ustawy o dostępie do informacji publicznej, można uzyskać na pisemny wniosek złożony w sekretariacie dyrektora WiMBP w Zielonej Górze przy al. Wojska Polskiego 9.

Wniosek o udostępnienie informacji publicznej:
wniosek w formacie MS Word (25 KB)
wniosek w formacie PDF (65 KB)
Zmieniony ( 13.02.2007. )